PRACUJ Z NAMI

Chcesz pracować, cieszyć się wakacyjną atmosferą, nawiązać nowe znajomości i poprawić swoją znajomość języków obcych? Aplikuj na stanowisko przedstawiciela naszej firmy na jednym z europejskich campingów i dołącz do naszego zespołu!

GAP YEAR

To świetny pomysł na Gap Year: otrzymujesz wynagrodzenie, poprawiasz swój angielski i jesteś za granicą.

Dla twoich rodziców

Włącz rodziców w swoje plany i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mogą Ci zadać.

Brzmi interesujĄco?

Już teraz kliknij i wyślij swoje zgłoszenie!

EUROCAMP 

Należymy do European Camping Groupnajwiększej firmy zajmującej się organizacją wakacji na campingach w Europie! Eurocamp to bardzo znane marki, dlatego możesz być pewien, że będziesz pracować dla profesjonalnej organizacji z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku. Nasi eksperci i doświadczone zespoły są gotowe powitać Cię jako nowego członka zespołu oraz sprawić, żeby nasi klienci spędzili niezapomniane wakacje.

Nasza główna siedziba znajduje się w Anglii, co oznacza, że praktycznie cała komunikacja odbywa się w języku angielskim, a Ty będziesz pracować w międzynarodowym zespole. Rekrutujemy osoby z Anglii, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii, Polski, Francji i Holandii.

 

Our Community

great place where people work together and are inspired to be the best they can be.

 

 

Creating Value

Growing profits to create choice and 
opportunity

Customer Experience

We’re passionate about delivering outstanding experiences.

Dynamic

 We lead the way, anticipate the future and go forward with purpose.

GAP YEAR

Cały czas myślisz jakie wybrać studia? Chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy? Chcesz przeżyć zagraniczną przygodę i poprawić swoją znajomość angielskiego? Jest tyle powodów, aby zrobić sobie Gap Year. Badania naukowe pokazują, że zrobienie sobie rocznej przerwy przyczynia się m. in. do: osiągania lepszych wyników na studiach, niesamowitego rozwoju osobistego i bardziej przemyślanego oraz właściwego wyboru kierunku studiów. Wykorzystaj zatem w pełni Gap Year i dołącz do naszego zespołu!

“To wspaniałe doświadczenie, poznajesz nowych ludzi, Twój angielski zdecydowanie się poprawia i będzie to super wyglądać w Twoim CV”
“Własna pościel i przedłużacz, jeśli chcesz podłączyć kilka rzeczy naraz”

DLA TWOICH RODZICÓW

Już wyobrażasz sobie swoją wakacyjną pracę na campingu, odbyłeś miłą rozmowę o pracę, wybrałeś nawet region, do którego chciałbyś się udać, wyszukujesz co możesz tam robić i zobaczyć… Ale kiedy zaczynasz rozmawiać o tym ze swoimi rodzicami, okazuje się, że mają oni mnóstwo wątpliwości i zadają dużo pytań. Pokaż im tę stronę, aby rozwiać ich wątpliwości.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU