FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawne pytania. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jak będzie ona przebiegać?

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w naszym biurze we Wrocławiu. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej (w ciągu 5 dni roboczych) i zaproponujemy termin rozmowy. Zapraszamy również do samodzielnego zarezerwowania daty i godziny w naszym terminarzu rozmów. Jest to możliwe do zrobienia w swoim profilu, który tworzysz wypełniając aplikację. Rozmowa z nami trwa ok. 30 minut i podczas niej bardziej szczegółowo przyjrzymy się i omówimy Twoje CV i doświadczenie.

Powrót  na górę »

Chcę przełożyć lub odwołać rozmowę kwalifikacyjną. Jak mogę to zrobić?

Natomiast, jeśli masz już zaplanowaną rozmowę kwalifikacyjną, na którą umawiałeś się samodzielnie wybierając jej termin w swoim profilu, również w tym miejscu możesz ją przełożyć lub anulować. Będąc zalogowanym do swojego profilu kliknij „Interviews”. Jeśli chcesz umówić się na nowy termin, wybierz „Reschedule”. Natomiat, jeśli chcesz odwołać rozmowę, wybierz „Cancel Interview”. Jeśli na rozmowę umawiałeś się telefonicznie, skontaktuj się z na nami pod nr tel. 71 793 22 22.

Powrót  na górę »

Zgubiłem login. Co muszę zrobić, żeby go odzyskać?

Wejdź na  https://www.networxrecruitment.com/OneAccount/account/Login i wybierz „Forgot Password”. Otrzymasz wtedy nowe hasło.

Powrót  na górę »

Gdzie będę mieszkać, jeśli będę dla Was pracować?

W okresie, w którym będziesz dla nas pracować będziesz mieszkać i pracować na tym samym campingu. Czasami może zdarzyć się, że będziesz mieszkać na oddzielnym campingu dla pracowników tuż obok campingu, na którym pracujesz. Twoim miejscem zakwaterowania będzie namiot lub mobile home (porównywalne z zakwaterowaniami klientów Eurocamp) i będziesz dzielić je z kolegą/koleżanką. Pracując na campingu musisz sam zadbać o swoje wyżywienie i napoje. Często jest tak, że artykuły spożywcze kupowane są wspólnie z innymi osobami, a potem wszyscy razem gotują i jedzą posiłek.

Powrót  na górę »


Czy zawsze będę pracować w zespole?

Tak, zawsze będziesz pracować w zespole. Liczba osób może wynosić od 3 (mniejsze campingi) do 15 pracowników. Manager jest obecny na wszystkich campingach. Kierowanie zespołem i ostateczna odpowiedzialność za zespół spoczywa na Courier in Charge, Team Leaderze lub Site Managerze. Uwaga: Jeśli aplikujesz na stanowisko samodzielnego przedstawiciela na campingu, będziesz pracować sam.

Powrót  na górę »


Czy będąc na campingu będę mógł liczyć na wsparcie?

Nigdy nie będziesz sam. W razie pytań lub problemów zawsze możesz udać się do swojego managera na campingu. Każdy camping należy również do danego regionu, za który odpowiedzialny jest Area Manager, który także chętnie Ci pomoże.

Powrót  na górę »


Czy mogę pracować razem z przyjacielem lub partnerem?

Niestety, ale nie możemy tego zagwarantować. Wyjątkiem jest aplikowanie na stanowisko Couple Holiday Representative. Jest to możliwe tylko na mniejszych campingach, musisz mieć min. 25 lat i być dostępny przez cały sezon (od kwietnia do początku października).

Powrót  na górę »


Czy muszę być dostępny przez dany okres czasu?

Aby móc ulokować Cię na jednym z naszych campingów, ważne jest, aby Twoja dostępność odpowiadała ich datom otwarcia. Możesz pracować przez cały sezon lub przez pół sezonu. Pół sezonu to okres od kwietnia do ok. 15 lipca (+/- 5 dni) lub od 15 lipca do 15 września (+/- 5 dni). Pierwszy okres nazywamy ‘przedsezonem’, drugi okres podczas wakacji nazywany jest sezonem wysokim. Jeśli jesteś dostępny tylko przez ok. 2 miesiące, możemy sprawdzić czy możemy ulokować Cię na którymś z campingów, na przykład jako dodatkowe wsparcie. Prosimy jednak pamiętać, że preferowani są kandydaci dyspozycyjni przez dłuższy okres.

Powrót  na górę »

Jaki jest minimalny wiek, aby móc dla Was pracować?

Musisz mieć co najmniej 18 lat, aby dla nas pracować.

Powrót  na górę »

Czy będę mieć jakieś szkolenie? W jaki sposób dostanę się na camping?

Niezależnie od stanowiska, jakie będziesz pełnić, zawsze zapewnimy Ci szkolenie. Eurocamp dysponuje zespołem profesjonalnych szkoleniowców, którzy przygotują Cię do pracy na campingu. Szkolenie odbywać się będzie w języku angielskim na campingu.

Podróż na camping, na którym będziesz pracować zostanie zorganizowana przez biuro we Wrocławiu lub w Holandii i odbędzie się samolotem, autobusem lub pociągiem.

Powrót  na górę »


Czy będę ubezpieczony na czas podróży i wykonywania pracy?

Przed wyjazdem na camping należy wyrobić sobie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Możliwe jest również wykupienie ubezpieczenia podróży i bagażu za naszym pośrednictwem. Jeśli zdecydujesz się na taką opcję, koszt polisy zostanie odjęty od Twojej pierwszej pensji. Możesz także oczywiście wykupić ubezpieczenie w innej firmie.

Powrót  na górę »


Czy mogę wybrać konkretny kraj, region lub camping?

Możesz określić preferencję kraju, regionu lub campingu, gdzie chciałbyś pracować. Nie możemy jednak zagwarantować ostatecznego miejsca docelowego. Wpływa na to kilka czynników, np. sprawdzamy Twoje umiejętności językowe, ale także Twoją dostępność. Staramy się jednak jak najlepiej spełnić Twoje życzenia.

Powrót  na górę »


Jestem na liście rezerwowej. Co to oznacza?

Korzystamy z osób znajdujących się na liście rezerwowej w przypadku, kiedy np. pracownik przed sezonem lub w jego trakcie np. zrezygnuje z pracy lub zachoruje. Jeśli odbyłeś już rozmowę kwalifikacyjną, zaproponujemy Ci pracę. Prosimy pamiętać, że będąc na liście rezerwowej nie ma pewności otrzymania propozycji pracy, ale jest duża szansa jej rozpoczęcia.

Powrót  na górę »


Jak wygląda dalsza procedura, gdy zostanę już zatrudniony?

Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej i zaproponowaniu Ci pracy należy dokończyć proces rekrutacyjny logując się do dedykowanej platformy (dostęp do niej znajdziesz w swoim profilu). Są tam dodatkowe informacje, z którymi należy się zapoznać, poprosimy Ciebie o podanie dodatkowych danych oraz przesłanie podpisanej umowy.

Powrót  na górę »

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU