KORZYŚCI

Oprócz tego, że czasem jest to ciężka wakacyjna praca na jednym z campingów, firma Eurocamp oferuje także wiele korzyści i zabawy!

A

Korzyści z pracy wakacyjnej

 Pokrycie kosztów podróży
Organizujemy i płacimy za Twoją podróż na camping w obie strony w terminie określonym w Twojej umowie. Musisz tylko spakować walizkę i być na lotnisku na czas.

 Zakwaterowanie gratis
Oferujemy bezpłatnie w pełni wyposażony domek lub namiot, który będziesz dzielić ze swoimi współpracownikami.

Praca w międzynarodowym zespole
Twoi koledzy-współpracownicy będą pochodzić z różnych krajów. Będziesz pracować z Anglikami, Polakami, Francuzami, Irlandczykami, Niemcami, Hiszpanami  lub Holendrami.

Wynagrodzenie
Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane do 10-go dnia każdego miesiąca.

√ Darmowy uniform
Otrzymasz od nas firmowy uniform, na który składają się m. in. koszulki, szorty i długie spodnie.

√ Niezapomniane wrażenia
W trakcie sezonu zdobywasz doświadczenie życiowe, poznajesz nowych przyjaciół, rozwijasz się jako osoba i odkrywasz inne kultury.

√ Praca w wakacyjnej atmosferze
Posiadamy w swojej ofercie prawie 200 campingów w Europie: z dostępem do plaży, w mieście lub w górach – nasze campingi możesz znaleźć wszędzie. Poznajesz mnóstwo ludzi, a w wolnym czasie zwiedzasz i odkrywasz okolicę.

√ Wsparcie na miejscu
Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu możesz być pewien, że nasi eksperci i doświadczeni koledzy z przyjemnością powitają Cię jako nowego członka zespołu i przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy pracy. Będą dla Ciebie dostępni 24/7.

√ Wsparcie pracowników z Wrocławia
Oprócz wsparcia na miejscu, również w biurze we Wrocławiu możesz liczyć na pomoc w godzinach naszej pracy.

 Zniżka dla rodziny i przyjaciół
Twoja rodzina i przyjaciele będą mieć możliwość skorzystania ze zniżki na wakacje z Eurocampem. *Zapytaj o szczegóły i warunki.

√ Przyjaciele na całe życie
Po tak niezapomnianym i intensywnym okresie spędzonym razem zdobędziesz przyjaciół na całe życie. Bardzo popularne są wzajemne odwiedziny w krajach swojego pochodzenia lub wspólne wyprawy z plecakiem po świecie.

The Learning Academy
Na naszej specjalnej platformie internetowej znajdziesz szkolenia zawodowe, seminaria internetowe, forum i katalog z ponad 50 kursami, od kursów językowych, poprzez zarządzanie i Excel, aż po bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Dołącz do naszego zespołu