Gap Year

Chcesz pracować, cieszyć się wakacyjną atmosferą, nawiązać nowe znajomości i poprawić swoją znajomość języków obcych? Zrób sobie Gap Year, aplikuj na stanowisko przedstawiciela naszej firmy na jednym z europejskich campingów i dołącz do naszego zespołu!

GAP YEAR = CENNE DOŚWIADCZENIE

Gap Year to coraz bardziej powszechne zjawisko. Obecnie ponad 20% (przyszłych) studentów robi sobie rok przerwy. Niesie on za sobą mnóstwo zalet, pod warunkiem, że odpowiednio go wykorzystasz i dobrze się do niego przygotujesz. Zastanów się co chcesz osiągnąć i zaangażuj rodziców w swoje plany.

Badania naukowe pokazują, że Gap Year ma wiele zalet:

 Ma ogromnie pozytywny wpływ na rozwój osobisty. Daje Ci szansę odkrycia tego co uważasz za ważne, jakimi wartościami się kierujesz i czego chcesz od życia.

 Młodzi ludzie, którzy świadomie wybierają skorzystanie z Gap Year osiągają lepsze wyniki na studiach niż osoby, które od razu po szkole średniej idą na studia. Wynika to głównie z tego, że po roku przerwy wybór kierunku studiów jest bardziej świadomy. Zwiększa to motywację i zapewnia lepsze wyniki.

 Skutkuje zmniejszeniem wskaźnika rezygnacji ze studiów. Około 30% studentów porzuca studia w ciągu pierwszego roku, głównie dlatego, że dokonali niewłaściwego wyboru kierunków studiów i spadła im motywacja.

Podróżowanie to bardzo popularny sposób na Gap Year: poznajesz nowych ludzi, stajesz się bardziej niezależny i pewny siebie, poprawiasz znajomość języków obcych, wychodzisz ze swojej strefy komfortu i poznajesz siebie lepiej.

Eurocamp daje  Ci możliwość połączenia podróżowania z pracą. Co to oznacza dla Ciebie taki Gap Year?

√ Możesz zaoszczędzić pieniądze na swoje (przyszłe) studia. Eurocamp opłaca Ci podróż do i z miejsca wykonywania pracy oraz zapewnia darmowe zakwaterowanie. Z pensji opłacasz tylko jedzenie, wycieczki i rachunek telefoniczny.

√ Poznajesz wielu nowych ludzi, przyjaciół na całe życie. Wielu kolegów po zakończeniu sezonu często udaje się w wspólną podróż po Europie czy Azji.

√ Poprawisz swój angielski. Eurocamp jest organizacją międzynarodową, językiem obowiązującym jest angielski i będziesz współpracować z kolegami m. in. z Anglii, Irlandii, Polski, Holandii i Niemiec.

√ Szybko stajesz się niezależny, uczysz się współpracy z innymi kolegami, samodzielnie dysponujesz swoim wolnym czasem, jesteś także odpowiedzialny za gotowanie i swoje zakwaterowanie.

 Czas spędzony w pracy za granicą będzie dobrze wyglądał w Twoim CV. Zdobędziesz umiejętność postępowania i współpracy z klientami. To cenne doświadczenie, które możesz wykorzystać ponownie w każdym innym miejscu pracy.

Nikogo nie dziwi, że tak wiele młodych osób korzysta z Gap Year!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU