Dla Twoich rodziców

Włącz rodziców w swoje plany: powiedz im dla kogo zamierzasz pracować, dlaczego chcesz wyjechać za granicę i jak to wszystko będzie zorganizowane.

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Eurocamp  są częścią European Camping Group. Zajmujemy się organizowaniem wakacji na campingach od 1973 roku. W naszej ofercie można znaleźć prawie 200 campingów w całej Europie.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Area Managerami, którzy odpowiedzialni są za dany region, campingi, pracowników oraz klientów. Na kilka dni przed przyjazdem Waszego dziecka na dany camping, Area Manager wysyła do niego wiadomość email z powitalnymi informacjami oraz danymi kontaktowymi osoby, która odbierze je z lotniska / dworca autobusowego. We wszystkich regionach mamy również osoby odpowiedzialne za szkolenie i wsparcie Waszego dziecka w trakcie sezonu. Na każdym campingu znajduje się również bezpośredni przełożony oraz cały zespół pracowników, także każdy będzie się czuł tam bezpiecznie.

Przed wyjazdem zapewniamy również dostęp do wszystkich (praktycznych) informacji. Przeczytajcie i zapoznajcie się z nimi razem. Jeśli pojawią się jakieś pytania, skontaktujcie się z nami.

PRACA ZA GRANICĄ

Coraz więcej młodych osób decyduje się na wyjazd za granicę w okresie letnim lub podczas Gap Year. To, że ma to bardzo pozytywne skutki, zostało nawet naukowo udowodnione. Przeczytajcie tutaj, jakie korzyści daje młodym osobom wyjazd do pracy za granicę.

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja podjęcia pracy za granicą wiąże się z wieloma pytaniami. Prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi przez nas FAQ, a jeśli nie znajdziecie tam odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktujcie się z nami.

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU